lokalizacjaul. T. Boya-Żeleńskiego 2a, Rzeszów

telefon+48 17 85 40 624

emailbiuro@polkemic.pl

TECHNOLOGIA

technologia

Polkemic to bardzo nowoczesny zakład produkcyjny z własnymi halami produkcyjnymi, laboratorium, działem przygotowania i zakładem laboratoryjnym.

Produkujemy obrzeża i profile meblowe między innymi z wykorzystaniem dwóch najpopularniejszych materiałów PVC i ABS. Produkty są wytwarzane z zaangażowaniem najnowocześniejszej technologii opartej o wytłaczanie przy użyciu wytłaczarek dwuślimakowych i druk z zastosowaniem rotograwiury i techniki suszenia promieniami UV.

Nasi specjaliści są w stanie przygotować odpowiedni profil przystosowany do Państwa potrzeb. Wysokiej jakości narzędzia do formowania produktu podczas wytłaczania zapewniają uzyskanie bardzo dokładnych, założonych tolerancji wymiarowych.


technologia2

Nasi designerzy oraz  graficy są w stanie zaprojektować odpowiednią kolorystykę i wybarwienie finalnego produktu do Państwa wymagań. Jesteśmy w stanie, w krótkim okresie czasu, dopasować produkcję pod indywidualne zamówienia klienta, gdzie istnieje możliwość doboru koloru, struktury oraz rozmiaru obrzeża. Zastosowanie odpowiednich farb i lakierów gwarantuje jakość i trwałość druku.

Profile Polkemica od chwili pojawienia się na rynku były postrzegane jako produkt o ponad przeciętnej jakości. Skrupulatna oraz dociekliwa dbałość o zachowanie stałych, niezmiennych parametrów komponentów, nieustająca bieżąca kontrola jakości i dokładności ekstruzji gotowego wyrobu, uzyskiwana jest wskutek dwustopniowej kontroli. Cele te osiągane są poprzez prowadzoną kontrolę laboratoryjną wewnątrz firmy jak i powierzanie badań laboratoriom zewnętrznym.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych Polkemic jest w stanie stwierdzić najdrobniejszą odchyłkę w jakości komponentów dostarczanych do produkcji zanim powstanie z nich gotowy wyrób. Taka procedura skutecznie eliminuje ryzyko wyprodukowania profili o innych aniżeli wzorzec parametrach. Każdy etap procesu produkcji obrzeża jest w sposób ciągły kontrolowany.

NASZE ATUTY

Poznaj w skrócie możliwości technologiczne firmy

.
3 ZAKŁADY PRODUKCYJNE
.
NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY
.
LINIE DO WYTŁACZANIA ABS, PVC, PP W TECHNOLOGII EKSTRUZJI PASKÓW ORAZ Z TAK ZWANEJ „JUMBO ROLKI”

.
DRUKARKI UV NA SZEROKIE I WĄSKIE PROFILE
.
DZIAŁ PROJEKTOWANIA I STYLISTYKI NOWYCH PRODUKTÓW
.
LABORATORIA I KONTROLA PRZY UŻYCIU NAJNOWSZYCH URZĄDZEŃ POMIAROWYCH

.
WŁASNY DZIAŁ B + R
.
WSPÓŁPRACA Z JEDNOSTKAMI NAUKOWO-BADAWCZYMI
.
MOŻLIWOŚĆ DOPASOWANIA PRODUKCJI POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA KLIENTA

FIRMA ODPOWIEDZIALNA ZA ŚRODOWISKO

Obydwa zakłady stosują politykę produkcji przyjaznej naturze. Z procesu produkcyjnego wykluczyliśmy niebezpieczne substancje, a w zakładach zainstalowane są nowoczesne systemy odpowietrzania i spalania substancji szkodliwych.

technologia3

 

 

UE Fundusze europejskie dla P WschUE Inteligentny rozwojUE Innowacyjna gospodarkaUE Fundusz rozwoju regionalnegodotacje na innowacje

 

 

Polkemic

ul. T. Boya-Żeleńskiego 2a
35-105 Rzeszów

tel. +48 17 85 40 624
fax. +48 17 85 40 888

e-mail: biuro@polkemic.pl
marketing: marketing@polkemic.pl
sprzedaż: sprzedaz@polkemic.pl

godziny pracy:
7:00 – 15:30

fb

Fabryka Polkemic

ul. Innowacyjna 12
36-060 Głogów Małopolski

tel. +48 17 85 40 624

e-mail: biuro@polkemic.pl

polkemic srodowisko